Türksis Acil Ambulans

YAŞAM ZAMANLA YARIŞIYORSA , ZAMANIN ÖNÜNDE BİR HİZMET ; TÜRKSİS ACİL SAĞLIK ... Acil Ambulans Hattı: 0850 307 0009

TÜRKSİS ACİL SAĞLIK Ambulans 2020 de kuruldu. Misyonunu “acil durumlarda ilk müdahalenin doğru eller tarafından yapılması ve yanlış uygulamalar sonucu sakatlıklar ve hayat kaybına kadar varabilen ağır bedelleri ortadan kaldırmayı hedeflemıştır

Genel sağlık hizmetlerinin en kritik alanlarından biri olan “acil sağlık hizmeti”nin tanımında dünyaca kabul edilen 32 acil durum (kalp krizi, iş kazası, zehirlenme, astım krizi, yüksek ateş, başlamış doğum faaliyeti, vs.) kriterlerini benimsemektedir.

TÜRKSİS ACİL SAĞLIK

TÜRKSİS ACİL SAĞLIK aynı zamanda, birçok kurumun da hastane öncesi acil sağlık hizmetlerini devralmış durumda ve bu alanda da giderek genişleyen bir portföye sahip.
’dan hizmet almak isteyenler, hangi saatte olursa olsun tek numara ile acil sağlık hizmetine ulaşabiliyor. TÜRKSİS ACİL SAĞLIK dan 0850 307 000 9 numaralı Acil Sağlık Hattına gelen çağrılar, 365 gün/24 saat alarm merkezlerinde derhal cevaplanıyor. Tüm çağrıları daha ilk çalışta acil operasyon yönetimi konusunda deneyimli doktorlar karşılıyor ve gelen acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek ambulans ekibi, alarm merkezi doktorları tarafından hızla vakaya yönlendiriliyor. Tüm bu süreç içinde, yola çıkan ekibe vaka ile ilgili bilgilendirme yapılıyor, bir yandan da hasta ve hasta yakınlarına ilkyardım uygulamaları hakkında bilgi ve moral destek veriliyor.

Alarm merkezi doktoru, gerekli gördüğünde hastanın doktoru ile de görüşüyor ve ihtiyaç olması durumunda tercih edilen hastaneyi organize ederek acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetiyor.

TÜRKSİS ACİL SAĞLIK ambulansları; doktor, Sağlık teknikeri ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ve dünya standartlarındaki donanımları ile hizmet veriyor. Her biri 9 saat yoğun bakım koşullarını sağlayabilecek iç donanıma ve ekipmana sahip.

TÜRKSİS ACİL SAĞLIK, İşyeri Acil Sağlık Hizmetleri, İşyeri Hekimliği ve işyeri sağlık birimi oluşturulması, Mobil Sağlık Tarama Aracı ile şirketlerin genel sağlık hizmeti ihtiyaçlarına da cevap veriyor.

TÜRKSİS ACİL SAĞLIK, henüz yeni bir kuruluş olmasına karşın son derece tecrübeli kadrosuyla her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.