Bursa Cansu Halı Yıkama ailesi olarak genelde temizlik sektörü özelde ise Bursa Halı Yıkama alanındaki göz ardı edilemez boşluğu doldurmak, ülkemiz ekonomisine potansiyelimiz ölçüsünde katkıda bulunmak, bizi tercih eden değerli müşterilerimize üst düzey temizliği ve hijyeni en yüksek nokta sunmak amacıyla 2012 yılında başladı yolculuğumuz.

Biliyorsunuz temizlik sektörü oldukça rekabetli fakat  aynı zamanda kesinlikle kalitesizliğe tahammülü olmayan çok hassas bir alan. Müşterilerinizi sizden bir parça olarak görüp memnuniyet ölçüsünde hizmet sunmadığınız takdirde gerilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Zira sağlığın ilk ve en önemli adımı olan temizlik yeterli ve gerekli ölçülerde yapılmazsa hem birey hem bütün toplum bundan olumsuz etkilenecektir.

Hizmete başladığımız günden bu zamana sürekli kalite sunmaya odaklandık. Müşterilerimizin yüzündeki memnuniyet ifadesi bunu başardığımızın en net kanıtı. Bu bizim için sevinç kaynağı. Başladığımız noktada değiliz artık. Sürekli artan bir büyüme grafiği yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunda en büyük katkı müşterilerimizin bize duyduğu yüksek güven, sevgi ve teveccüh.

Bursa Halı Yıkama alanında kaydettiğimiz başarı, elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti ve sürekli tercih edilen bir firma olmak  tabiki çok sevindirici. Biz müşterilerimizi seviyor onlarla beraber sürekli daha ileriye gideceğimizi biliyoruz. İşimizi en ince detayına kadar profesyonel anlamda biliyoruz. En iyi seviyede yapmak, kaliteli hizmet üretmek için çalışıyoruz. Hakkımızda daha net bilgiyi ancak kalitemizi yakından görerek elde edebileceksiniz.

Prensiplerimiz

Bursa Halı Yıkama alanında en çok tercih edilen firma olarak taviz vermek şöyle dursun hiçbir şekilde göz ardı edilemez olarak kaydettiğimiz prensiplerimiz

– %100 müşteri memnuniyeti hedefini yakalamak
– Prensip olarak Kaliteyi sürekli ön planda tutmak
– Tüm işlerimizi belirtilen zamanda teslim etmek
– En kaliteli ve sağlıklı temizlik ürünlerini kullanmak
– Eşya türüne uygun kaliteli temizliği uygulamak

Amacımız

Önceliğimiz her zaman kalite. Zira yaptığımız işte sürecin en başından sonuna kadar aralıksız devam eden kalite bizim için vazgeçilmez esastır. Bu titizlik ve dikkati müşterimizin sipariş verme işleminden, anlaşma sürecine, temizlik aşamasından teslimatına, teslimat sonrası oluşabilecek her türlü aksaklığa profesyonel seviyede göstermeyi amaçlıyoruz.

Her zaman vurguladığımız gibi yine her zaman amacımız bizi tercih eden müşterilerimizin temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını yüksek düzeyde eksiksiz karşılayıp %100 memnun kalmalarını sağlamak.  Bursa Cansu Halı Temizleme ailesi olarak hizmet sunduğumuz bu alanda biz her zaman kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte hatırlanmak istiyoruz.

Size Ne Sunuyoruz

Hizmet alanımız temizlik ve hijyen. Bursa Halı Yıkama olarak biliniyor ancak halı ve benzeri tüm eşyalarınızın yüksek kalitede temizliğini sağlıyoruz.  Her türdeki halıda, koltuk ve battaniye gibi ürünlerde hizmet kalitemizi farkettirmeyi hedefliyoruz.

Sizlere üstün körü bir temizlik hizmeti sunmayı kabul etmiyoruz. Biz bambu halıyı ona özel farklı teknikle, Shaggy Halıyı kendine özgü daha farklı bir teknikle temizliyoruz.

Böylece her bir halı modeli bozulmadan ilk günki yeniliğini ve kalitesini koruyor. Zira bu çok önemli. Halı kendi türüne özgü tekniklerle yıkanmadığı takdirde bozulması kaçınılmazdır.

İşte burada bizim bu alandaki tecrübe, bilgi birikimi ve kalitemiz net olarak ortaya çıkıyor. Bizimle çalıştığınızda bunu bizzat sizlerde yakından gözlemleyeceksiniz.

Fiyatlarımız çok uygun, ödeme politikalarımız cebinizi yormayacak düzeyde. Biz temizlik ve hijyeni üst düzey kalitede evinize kadar getirmenin keyfini yaşarken sizlerde saygın ve kaliteli hizmet almanın keyfini yaşıyor olacaksınız. Ürünlerimiz arasında;

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Stor Perde Yıkama

İşlemlerini sayabiliriz. Bütün bu eşyalarda olabilecek en iyi temizlik oranını yakalamak için gayret gösteriyoruz. Sonuçlardan çok memnun kalacaksınız.  Kaliteli hizmetimize ulaşmak için tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki kanallardan biri ile bize ulaşmak.

Temizlenecek eşyanınızı evinizden alıp kaliteli bir temizlik süreci sonrası belirtilen gün ve saatte evinize teslim ediyoruz.