Atasun Sigortalı Şehirler Arası Ev Taşıma Şirketi

Atasun Nakliyat İle Sigortalı Taşının

Çoğunlukla eskiden yaşanan nakliye sorunları nedeniyle insanlar ev taşımaktan korkar hale geldi. Ama artık kurumsal yapısı ile Atasun evden eve nakliye firması var. Uzman ekipler, yeni araçlar ve en iyi malzemeler ile sorunsuz ev taşıyoruz. Ayrıca şehir içi taşıma veya şehirler arası ev taşıma ayrımı yapmadan tüm işlerimizi sigortalı yapıyoruz. Bu sayede eşyanızın başına hiç bir sıkıntı gelmeden yeni yerine taşınması sağlanır. Özellikle firmamız veya araçlardan dolayı gelen tüm hasarlarınız giderilir.

Hasarsız Taşınmanın Keyfini Sürün

Artık ev eşyası taşırken risk almanıza gerek kalmadı. Uzman ekipler, yeni araçlar ve en donanımlı alt yapı ile profesyonel evden eve taşıma hizmeti veriyoruz. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmeti ayrımı yapmadan tüm işleriniz %100 garanti olarak sigortalı taşıyoruz.

Atasun Nakliyat İle Asansörlü Ev Taşıyın

Eski yöntemler yerine ileri teknolojiye sahip en iyi asansörlü taşıma araçlarımız ile hasarsız ve çiziksiz ev taşıyoruz. Özellikle asansörlü evden eve nakliyat işlerinizde yerinde inceleme yaparak; kurmalı veya teleskopik asansör sistemleri ile taşınmasına karar veriyoruz. En önemlisi ise binanın asansörlü nakliye hizmetine ne kadar uygun olduğunu kontrol ediyoruz.

Bize Ulaşın Asansörlü Nakliye Fırsatından Yararlanın

En çok tercih edilen ve çoğu kez insanların taşınma korkusunu yenmesine neden olan asansörlü taşıma ile sizde ev taşıyın, rahat edin. Çünkü kırılma ve hasar riski en az taşıma yöntemleri arasında evden eve asansörlü taşıma hizmeti vardır. Sizde Atasun evden eve nakliyat firma temsilcilerini arayarak, asansörlü ev taşıma için randevu alın.